• MÜŞTERİ HİZMETLERİ : +90 (212) 4853933
  • E-POSTA : info@bogaziciendustriyel.com.tr

Hakkımızda

Hakkımızda

Yüksek kalitede Alman teknolojisinin ürünü olan metal işleme yağlarını, Türk sanayicisine temininde, "Güven ve kar getiren tercih" sloganını benimsiyerek yola çıkan şirketimiz, güçlü partnerleri ve çalışanları ile 15. yılında da tüm müşterilerinin hizmetindedir. 
Boğaziçi Endüstriyel Yağlar Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. onbir yıl önce Rhenus Lub GmbH & Co KG/Almanya firmasının ürettiği metal işleme yağlarının ve greslerinin satışı ve pazarlaması ile iş hayatına başlamış bir firmadır. Firmamız gelişen teknolojilere ayak uydurmada çok hızlı hareket etmekte olup, geçen bu on bir yıl içerisinde, metal işleme yağlarının geri dönüşümünü ve doğru kulanımını sağlayan tüm ekipmanları ve bunlara ait sarf malzemelerini üreten firmaların Türkiye temsiciliklerini almıştır. 
Servlub, Servcool ve Syntmetal markalarımız ile hem Almanya’da hem de Türkiye’de üretimini yaptırdığımız metal işleme yağlarını, korozyon koruyucu yağları, metal şekillendirme yağlarını, hidrolik yağları, kızak yağlarını, gres yağlarını vb. birçok yağlama kimyasallarını bini aşkın yurt içi ve yurt dışı müşterilerilerimize satışını yapmaktayız.

Müşterilerimizin; CNC metal işleme tezgahlarında kullandıkları metal işleme sıvılarının periyodik olarak gerekli olan (pH, konsantrasyon, iletkenlik ve sertlik) kontrollerini, kendi adımıza tasarlattığımız, web tabanlı R-Check software yazılım programı müşterilerimize kullandırtmaktayız. Soğutma sıvılarının takip programı olan R-Check yazılımını, servis verdiğimiz firmalara ve/ veya metal işleme sıvılarını tedarik ettiğimiz firmalara kullandırmaktayız.
Dosatron Internatinal’ın elektriksiz çalışan dozaj pompaları; su ile karışabilen kimyasalların su içerisine istenen oranda ve sürekli akış yönünde hassas karıştırılmasını sağlar. Dosatron ürünleri tüm dünyada uzun yıllardır kullanılmaktadır. Dosatron International’a ait dozaj pompalarını sanayimizin kullanımına 2005 yılında tanıtmaya başladık ve binlerce memnun müşteriye sahibiz. Bu ürünlerin bakımını ve tamirini de yapmaktayız. Stoklarımızda tüm satışını yaptığımız pompa tiplerinin % 90 yedek parçası bulunmaktadır.
Metal işleme ve taşlama tezgahlarının filtre sistemlerinde kullanılan filtre kağıtlarını Servtexx markamız ile 2006 yılından bu yana müşterilerimize tedarik etmekteyiz.
Servmatik markası metal işleme yağlarının filtrasyonunda kullanılan değişik ekipmanların üretimini de yapmaktayız.
Değerli müşterilerimizin, bizlere gösterdikleri yakınlıktan dolayı, çok minnettar olduğumuzu belirtmek isteriz.
Saygılarımızla,
Boğaziçi Endüstriyel Yağlar Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.